Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
materiały promocyjne artystów
Galeriamateriały promocyjne artystów
  • Spektakl dla dzieci inspirowany popularną serią książek Tomasza Samojlika o żubrze Pompiku i jego żubrzej rodzinie z Puszczy Białowieskiej, z którą poznaje leśną rzeczywistość i reguły rządzące światem przyrody. „Witajcie w puszczy – w świecie małego żubra odkrywcy”. Pompik dostrzega to, czego nie widzą dorosłe żubry. Zaskakuje trafnymi spostrzeżeniami, choć zdarzają mu się śmieszne pomyłki. Razem z siostrą Polinką wyrusza na wyprawy w głąb puszczy, poznając jej zapachy, dźwięki, kolory, a przede wszystkim inne zwierzęta i ich zwyczaje. Spektakle Teatru Fuzja są wypełnione dynamiczną akcją, energetyczną muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami.

  • Teatr Fuzja jest poznańskim teatrem alternatywnym, który istnieje od 2006 roku. Założycielami teatru są reżyserzy i aktorzy, Anna i Tomasz Rozmiańcowie. Zespół artystyczny składa się z mniej więcej 30 artystów: aktorek, grafików, muzyków, animatorek, scenografów i reżyserek.