Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Joga na placu Wolności podczas Malta Festival Poznań 2019 / fot. Klaudyna Schubert
GaleriaJoga na placu Wolności podczas Malta Festival Poznań 2019 / fot. Klaudyna Schubert
 • Dzień na Wilczaku rozpoczynamy rano od wspólnych rozgrzewek. W programie m.in. joga, warsztaty kuglarstwa z poznańskimi prowadzącymi.

  Termin joga ma wiele znaczeń, ale dwa spośród nich oddają najpełniej istotę tego systemu: ujarzmienie i zjednoczenie. Spotkajmy się na rozgrzewkach w ramach Malty po raz kolejny, by w licznym gronie kontynuować pracę nad naszym ciałem i duchem.

  UWAGA: Maty do jogi uczestnicy i uczestniczki zapewniają we własnym zakresie.

  PORANNE ROZGRZEWKI:
  22.07, godz. 11:00 joga / Jagoda Gruszczyńska
  24.07, godz. 11:00 joga / Jagoda Gruszczyńska
  25.07, godz. 11:00 warsztaty kuglarskie / Fundacja Pro-spin
  26.07, godz. 11:00 Frisbee Freestyle / Michał Maciołek

 • Jagoda Gruszczyńska – instruktorka jogi, aktorka, teatrolożka, kulturoznawczyni, miłośniczka tańca improwizowanego. Od ponad dziesięciu lat poszukuje prawdy i wolności w ruchu, każdego dnia gada z ciałem i stara się wsłuchiwać w jego potrzeby. Artystycznie związana ze Stowarzyszeniem Teatralnym ANTRAKT, gdzie pod okiem Janusza Stolarskiego zrealizowała takie spektakle jak: Grabarz królów, STUKOT/Czerwiec'56, Trzy Tramwajarki, Trzy Marie. Poza tym współpracowała m.in. z Lechem Raczakiem, Tomaszem Ryszczyńskim, Piotrem Tetlakiem czy Przemysławem Prasnowskim. Swoje umiejętności ruchowo-improwizacyjne rozwijała m.in. podczas warsztatów z Krystyną Lamą Szydłowską, Natalią, Iwaniec, Gosią Mielech, czy Moniką Błaszczak.
  Jogę najchętniej praktykuje w nurcie Vinyasa Flow i Yin Yoga – te dwie formy pozwalają jej odnaleźć równowagę w ciele.