Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Galeria
  • Adam Nowak – lider, twórca większości tekstów, gitarzysta i wokalista zespołu Raz, Dwa, Trzy łączącego rock i współczesną poezję. Pochodzi z Poznania. Studiował pedagogikę kulturalno-oświatową w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze, gdzie był aktorem kabaretów: Drugi Garnitur i Grupy Działań Odurzających – Kibuc. Współpracował również z kabaretem Potem. W 1990 założył zespół Raz, Dwa, Trzy. Zespół od 30 lat – a od 27 w niezmienionym składzie – nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą. 

    Na Malta Festival Poznań wystąpi z solowym, akustycznym projektem Adam Nowak i Acoustic Amigos – wspólnie z nim zagrają Jarek Treliński z zespołu Raz, Dwa, Trzy i Karim Martusewicz z zespołu Voo Voo. Podczas koncertu muzycy zagrają dobrze znane piosenki, jak  i zupełnie nowe, często prapremierowe wykonania utworów Adama Nowaka, które w niedalekiej przyszłości zostaną wydane na autorskiej, solowej płycie. Usłyszymy teksty Młynarskiego, Grechuty, Herberta. Koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością.