Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Zespół Fundacji Malta na otwarciu mobilnego teatru z Krystyną Jandą, fot. M. Zakrzewski
GaleriaZespół Fundacji Malta na otwarciu mobilnego teatru z Krystyną Jandą, fot. M. Zakrzewski

Festiwal Malta istnieje od lat dzięki ludziom, którzy lubią to, co robią – którzy stoją za jego organizacją, dzięki wolontariuszom i wolontariuszkom, zespołowi Fundacji Malta oraz firmom partnerskim i sponsorom. Tym bardziej „w czasie zarazy”, dziękujemy za zaufanie i możliwość zorganizowania spotkania za sztuką i bycia razem w nowej formule, którą nazywamy „kroczącą Maltą”.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych głównych partnerów: Miasta Poznania, Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wieloletnich, poznańskich sponsorów, jak Autostrada Wielkopolska, Kulczyk Investments, Tempus Leasing, Autostrada Eksploatacja S.A. czy Kompanii Piwowarskiej, którzy inwestują w działalność społeczną i wspierają nas szczególnie w tym trudnym czasie. Dziękujemy, że od pięciu jest z nami Autostrada Wielkopolska – Sponsor Główny jubileuszowej edycji Malty.

Dziękujemy za wsparcie komunikacyjne naszym partnerom medialnym, którzy mimo pandemiczno-politycznej sytuacji informacyjnej, znaleźli dla nas czas w ponad 920 doniesieniach medialnych o Malcie! Pozdrawimy redakcje Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl Poznań, Zwierciadło, Sens psychologia dla ciebie, Vogue Polska, Didaskalia Gazeta Teatralna, Presto. Muzyka Film Sztuka, Notes Na 6. Tygodni, Magazyn Szum, Radio Afera, Radio Nowy Świat.

Szczególnie dziękujemy partnerom mobilnego teatru oraz działań Generatora Malta za gościnę w ich przestrzeniach: Osiedle Młodych, Osiedle Bolesława Chrobrego, Brama Poznania, Laba Land, Baby Swim, Restauracja Rusałka, POSiR, Estrada Poznańska, Kino Muza. Partnerom technologicznym dziękujemy za realizacje produkcyjne: Wizja Multimedia, Fosa, Fotis Sound, Sound and Light Service, Laruss, Kolektyw .wju. Partnerom logistycznym składamy podziękowania za komfortowy transport z Promobil fleet i nocleg w Hotel Altus, serwisowi Going oraz Centrum Informacji Kulturalnej za obsługę online i stacjonarną bezpłatnych wejściówek.

Za współpracę programową dziękujemy Teatrowi Polskiemu w Poznaniu, Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Instytutowi Goethego w Warszawie. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć program z wielkopolskimi artystkami i artystami, którzy zaprezentowali swoje działania na Scenie na Wilczaku w ramach otwartego konkursu festiwalu Malta.

Dziękujemy także wolontariuszom i wolontariuszkom, którzy od zawsze są ważną częścią festiwalu i wspierają nasze działania także w tym trudnym dla nas wszystkich roku.

Last but not least: Publiczności dziękujemy za zaufanie i odwagę, iż mimo trwającej pandemii nie zrezygnowała z żywego kontaktu ze sztuką i licznie uczestniczyła w naszych wydarzeniach w reżimie sanitarnym.