Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
grafika: Bękarty
Galeriagrafika: Bękarty

W zeszłym roku Malta postawiła na plener – działała w podwórkach, parkach, na łące, nad rzeką, a nawet w rzece. I w tym roku nie zabraknie plenerów. Ogłaszamy open call na działania uliczne, plenerowe, nowocyrkowe czy kuglarskie. Na zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia. Niech sztuka wypełni miasto!

Wciąż jesteśmy w sytuacji pandemii, która wywróciła nasze myślenie o spotkaniach z publicznością. Regułą stały się streamingi, a wyjątkiem spotkania na żywo. Wierzymy, że Malta 2021 będzie miała szansę zaistnieć poza ekranem komputera, że letni powiew świeżego powietrza i odpowiedni dystans w przestrzeniach publicznych, przestrzeganie reżimu sanitarnego pozwolą nam oglądać sztukę na żywo.

Artystów i artystki zapraszamy do przesyłania projektów działań w przestrzeni publicznej w ramach Malta Festival Poznań 2021. Interesują nas różnorodne formy – od krótkich teatralnych realizacji dzieł literackich, form tanecznych, muzycznych, lalkowych, przez happeningi i performanse, formy nowocyrkowe wykorzystujące żonglerkę, szczudła, teatr optyczny, aż do czystej formy mimu. Solowo, w duecie, grupowo. Działania bez scenografii i z rekwizytami mieszczącymi się w mniejszej lub nieco większej walizce.

Szczegółowe warunki naboru są dostępne w regulaminie i na stronie internetowej www.malta-festival.pl. Żeby wziąć udział w open callu, należy wypełnić formularz i przesłać go na adres e-mailowy: contact@malta-festival.pl do 18 kwietnia.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

TERMINY
nabór: 30.03-18.04
ogłoszenie wyników: 21.04
realizacja: Malta Festival Poznań (18–27 czerwca 2021)

KOSZTY
Maksymalny budżet to 8000 zł brutto (honoraria, koszty produkcji).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Zgłoszenie do open calla „Chodźmy w plener / Let’s hit the outdoors” należy wysłać w postaci wypełnionego formularza na adres contact@malta-festival.pl do dnia 18 kwietnia 2021 roku.

REGULAMIN OPEN CALLA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY