Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Kuratorka Generatora Malta – społeczno-artystycznej sekcji festiwalu Malta – zachęca do wzięcia udziału w naborze „Woda jest tobą” i przesyłania propozycji działań, które będą częścią jubileuszowej edycji festiwalu.

Trwa nabór projektów do programu Generatora Malta, który w tym roku skupi się wokół hasła „Woda jest tobą”. Wybrane działania zostaną zrealizowane podczas Malta Festival Poznań. Na prace z obszaru sztuki i aktywizmu, związane ze społecznym kontekstem wody oraz przygotowane z myślą o poznańskich akwenach, czekamy do 15 kwietnia.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym Joanna Pańczak, kuratorka Generatora Malta, opowiada o idei open calla, tłumaczy, w jaki sposób zostaną zrealizowane zwycięskie projekty podczas festiwalu oraz odpowiada na pytanie, jakie formy mogą przybierać działania.

Aby zgłosić się do naboru „Woda jest tobą”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres generator@malta-festival.pl do dnia 15 kwietnia 2020 roku. Na realizację jednego pomysłu jest przeznaczone maks. 3000 zł brutto. Szczegóły znajdują się w regulaminie oraz na www.malta-festival.pl.