Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Galeria

Dołącz do zespołu Malty i zrób z nami festiwal – zapraszamy Cię do ekipy wolontariuszy! Szukamy osób, które chcą podzielić się z nami swoim czasem i umiejętnościami podczas 30. edycji festiwalu.

Tegoroczny festiwal jest inny niż zawsze – rozciągnięty w czasie, kroczący, objazdowy, rozrzucony po mieście, ale nadal jest żywą, wychodzącą do widza, pełną teatru, muzyki i rozmów Maltą, która od 30 lat ożywia Poznań. Jeśli masz trochę wolnego czasu, a sztuka i kwestie społeczne nie są Ci obojętne, dołącz do nas i zrób z nami festiwal. Zespół komunikacji potrzebuje pomocy w lipcu, kiedy na kilka dni stanie festiwalowe miasteczko na Wilczaku, a Generator Malta szuka wsparcia koordynacyjnego do swoich wydarzeń, które odbędą się w drugiej połowie sierpnia.

Aby zgłosić się na wolontariat, należy do 17 lipca wypełnić formularz dostępny TUTAJ. W uzasadnieniu napisz, do którego działu chcesz dołączyć.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących wolontariatu, napisz do nas na Facebooku lub na adres e-mail: office@malta-festival.pl.