Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Okrę­go­wa Izba Rad­ców Praw­nych w Po­zna­niu zaprosiła dyrektora festiwalu Michała Merczyńskiego do udziału w debacie online „Mamy prawo do kultury!", którą organizują w ramach Akademii Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal. Rozmowa odbędzie się 23 lipca o godzinie 11:30 na Facebooku OIRP Poznań.

W warsztatach wezmą udział radcy prawni oraz poznańscy twórcy i artystki, m.in. dr hab., prof. UAP Mateusz Bieczyński, którzy poruszą zagadnienia takie jak: granice wolności słowa w twórczości artystycznej, plagiat, finansowanie kultury, odpowiedzialność prawna twórcy.

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock) to nie tylko spotkania z niesamowitymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. Czynimy to malując, rzeźbiąc, lepiąc z gliny, grając na gitarze czy oglądając filmy. ASP to także szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. W tym roku Pol'and'Rock odbywa się wyłącznie online.