Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Laba Land to nowa na mapie Poznania przestrzeń rekreacyjna, która znajduje się przy ul. Przełajowej 5 na Wilczaku. Łąka zlokalizowana jest na starym boisku do rugby, pomiędzy Stadionem Posnanii a Zespołem Szkół Łączności im. M. Kopernika. Najprościej dojechać tam autobusem (przystanek: Wilczak, linie autobusowe: 151, 167, 174, 190, 284, 911), rowerem bądź przyjść pieszo. Informujemy, że na Wilczaku trwa remont torowiska tramwajowego, dlatego warto to uwzględnić planując wizytę na festiwalu.

Informujemy, że Scena na Wilczaku to wydarzenie plenerowe, a na widowni nie będzie miejsc siedzących – na terenie imprezy znajdą się też leżaki oraz ławki. Zachęcamy zaopatrzyć się w koc, który będzie można rozłożyć na łące przed sceną. Laba Land to dwa hektary łąki – dzięki tak dużej przestrzeni uczestnicy festiwalu będą mogli utrzymywać bezpieczną odległość między sobą. Teren imprezy został przygotowany zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 17 lipca br. Na łące, poza sceną znajdują się też: namiot warsztatowy, wioska tipi, strefa słuchowisk, strefa relaksu oraz foodtrucków, bar i kawiarnia, namiot centum festiwalowego z punktem info oraz biurem prasowym. Na terenie imprezy dostępne będę płyny dezynfekujące.