Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

Bezpłatne wejściówki na spektakl Krystyny Jandy (liczba uczestników 150) oraz spotkanie Pandemia jako źródło kultury (liczba uczestników 50) będą dostępne w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44) w dwóch pulach: 19.06 od godziny 17:00 oraz 20.06 od godziny 10:00. Jedna osoba może odebrać tylko jedną wejściówkę. Informujemy, że spektaklu Krystyny Jandy będzie można posłuchać na żywo w Radiu Afera 98.6MHz, a spotkanie Pandemia jako źródło kultury obejrzeć poprzez media społecznościowe festiwalu Malta.

Jak bezpiecznie obejrzeć spektakl Krystyny Jandy?
Jest kilka możliwości uczestnictwa w spektaklu: na widowni przed plenerową sceną dla 150 osób w reżimie sanitarnym – obowiązują bezpłatne wejściówki, na falach Radia Afera 98.6MHz, z okien i balkonów mieszkańców i mieszkanek ul. Mieszkowskiej 31-37 – przed blokami staną trzy telebimy, bezpośrednio przed ekranami nie będzie możliwości gromadzenia się. Organizator zastrzega sobie prawo do przestrzegania zaleceń sanitarnych.

Na terenie imprezy organizatorzy zalecają zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu 2 metrów odległości pomiędzy uczestnikami oraz dezynfekcję dłoni przed wejściem na wydarzenie i po wyjściu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (dostępny TUTAJ), którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać. Informujemy, że widownia wydarzenia zostanie zorganizowana zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego.