Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

6 września zakończyło się głosowanie, które było ostatnim etapem projektu Pameli Bożek Studnia. Informujemy, że wynikiem 385 głosów zwyciężyła zbiórka Fotostopem przez świat, która w najbliższych dniach zostanie zasilona kwotą z budżetu produkcyjnego projektu.

W ramach projektu Pamela Bożek stworzyła raport artystyczny poświęcony zbiórkom publicznym na budowy studni w krajach Afryki. Powstał na podstawie wywiadów przeprowadzonych z przedstawicielami i przedstawicielkami organizacji pozarządowych oraz organizatorami i organizatorkami inicjatyw niezależnych w Polsce. Znajdują się w nim wybrane rozmowy, informacje o ukończonych projektach i trwających zbiórkach. PRZECZYTAJ RAPORT. Ostatni etap projektu miał formułę partycypacyjną: po zapoznaniu się z danymi zawartymi w raporcie publiczność festiwalu miała możliwość oddania głosu na wybraną zbiórkę na budowę studni w Afryce.