Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij
Galeria

ZA___ SCENĄ to cykl spotkań organizowany przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, którego celem jest prezentacja najciekawszych praktyk wydarzeń kulturalnych w Polsce, wymiana doświadczeń i inspiracja początkujących organizatorów. 29 stycznia odbędzie się już trzecie spotkanie, które tym razem dotyczyć będzie działań społecznych na festiwalach.

Na zaproszenie IKM, w debacie wezmą udział także przedstawicielki festiwalu Malta: Joanna Pańczak – kuratorka programu społecznie zaangażowanego Generator Malta w ramach Malty, a także działań edukacyjnych w Fundacji Malta – oraz Agnieszka Kopiewska kierowniczka działu komunikacji i promocji w Fundacji Malta i rzeczniczka prasowa Malta Festival Poznań i Nostalgia Festival Poznań. W rozmowie wezmą udział także Olga Zawada z Pol’and’Rock Festival i Małgorzata Szumowska z Niewidzialnej Wystawy. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej.

RELACJA Z DEBATY: